logoocov

 

Základní škola Očovská, Hodonín

pátek, 21 květen 2021 09:26

Volby do školské rady zákonnými zástupci – informace pro volitele

Dobrý den, ve středu jsem Vás oslovil s dotazem, jaký způsob volby 3 členů z řad zákonných zástupců do školské rady preferujete. Z Vašich odpovědí jsem zjistil, že naprostá většina preferujete variantu 2, tedy dálkovou formu, prostřednictvím Školy online nebo emailem. Bohužel nám spojení úplně nezafungovalo, využijeme tedy v tomto případě více kanálů.

Seznámil jsem Vás také se základními informacemi o volbách a s kandidáty. Ještě zopakuji. Školskou radu tvoří 9 členů – 3 jmenuje zřizovatel, 3 volí pedagogičtí pracovníci školy a 3 volí zákonní zástupci. Volby proběhnou tedy distančně (dálkově) elektronicky, a to v úterý 25. 5. 2021 v čase od v 0:00 do 23:59. Hlasy mimo tento termín jsou neplatné. 

Kandidáti: Paní zástupkyni Černochové, předsedkyni volební komise, dorazily do stanoveného termínu 3 návrhy kandidátů. Jedná se o paní Anežku Novozámskou, současnou členku a matku dvou žáků, pana Jana Čechovského, současného člena a otce jedné žákyně a budoucí prvňačky a paní Evu Veselou, matku dvou žáků. Funkční období je na 3 roky a z časového pohledu se jedná o perspektivní kandidáty. S kandidaturou všichni souhlasí.    

Volíme tedy 3 členy!

Vaše hlasy můžete zaslat dvěma způsoby:

  1. prostřednictvím Školy online - paní zástupkyni Petře Černochové
  2. emailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem Mgr. Martin Čechovský

Přečteno 800 krát Naposledy změněno pátek, 21 květen 2021 09:32
© 2017 ZŠ Očovská Hodonín. All Rights Reserved. Designed By www.wiit.cz Jaromír Kalábek