středa, 12 květen 2021 16:14

Čestné prohlášení o negativním testu

Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření MZČR ze dne 3. 5. 2021 mohou naši žáci při vstupu do provozovny (holičství, kadeřnictví,…) nebo amatérští sportovci mladších 18 let při sportovní přípravě organizované sportovními svazy, ve vybraných krajích doložit negativní výsledek antigenního testu čestným prohlášením jejich zákonného zástupce, že ve škole absolvovali nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2.

Vytvoření čestného prohlášení je snadné. Stačí se jen přihlásit do aplikace Škola OnLine a v menu Ostatní moduly – COVID-19 vybrat Čestné prohlášení. Toto prohlášení lze stáhnout i opakovaně.

Pokud budete mít nějaký problém s přihlášením do ISŠ, obraťte se mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Růžicová Marie

Přečteno 1215 krát Naposledy změněno středa, 12 květen 2021 16:39