Marie Růžicová

pátek, 18 září 2020 08:18

Covid ve školách

Důležité informace ministerstva zdravotnictví s doporučením OSPDL ČLS JEP - určeno pro školy a školská zařízení a zákonné zástupce dítěte (rodiče): zde

pondělí, 24 srpen 2020 19:47

Výdej obědů v době koronaviru

V případě nemoci žáka má první den neplánované nepřítomnosti ve škole nárok na dotovanou stravu.

Jídlo si mohou rodiče žáka odnést v jídlonosiči v době od 10.45 – 11.15 h ze školní jídelny.

Na dotovaný oběd nemá strávník nárok v době plánované nepřítomnosti ve škole (např. objednán k lékaři, rodinná dovolená, soustředění atp.).

Děkuji za pochopení.

J. Glöcklová, vedoucí ŠJ

čtvrtek, 18 červen 2020 07:54

Přihláška do školní jídelny

Přihlášku do školní jídelny stáhnete zde.

Veškeré informace o výši plateb, o termínech a přihlášku ke stravování naleznete v Příloze

středa, 10 červen 2020 15:32

Prázdninová nabídka pro žáky

Střední školy průmyslová a umělecká Hodonín nabízí pro žáky prázdninové aktivity.

Více informací naleznete zde - https://www.prumyslovka.cz/novinky/prazdninove-aktivity-na-prumyslovce

Vážení rodiče,

v příloze naleznete pozvánku na schůzku rodičů budoucích prvňáčků, která se uskuteční v úterý 16. června 2020, a zápisní list do školní družiny.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti i případné oznámení, že se schůzky nemůžete zúčastnit.

Vzhledem k dané situaci Vás žádáme, abyste si na schůzku vzali s sebou roušku a dodržovali hygienické předpisy.

Informace a přihláška do školní družiny na školní rok 2020/2021

Od 8. 6. 2020 bude umožněna žákům 2. stupně účast na občasných aktivitách ve škole. Účast žáka na aktivitách je dobrovolná, rozhoduje o ní zákonný zástupce žáka. Svůj zájem o účast potvrďte třídnímu učiteli do pondělí 1. 6. 2020  prostřednictvím Školy online, emailem případně telefonicky, SMS (i v případě, že dítě nepřihlásíte).

Prvořadá zůstává i nadále distanční výuka (z domu). Všichni žáci pokračují ve vzdělávání z domova dle pokynů vyučujících jako doposud. Ve škole tedy budou probíhat pouze konzultace, třídnické hodiny a organizační aktivity.

Rozsah aktivit bude upřesněn dle počtu přihlášených žáků. Těmto žákům budou zaslány bližší informace do 4. 6. 2020.

Školních vzdělávacích aktivit se mohou účastnit žáci, kteří splňují podmínky a dodržují doporučení vycházející z dokumentu MŠMT o ochraně zdraví a provozu ZŠ v období do konce školního roku 2019/2020:

• Před zahájením docházky je zákonný zástupce žáka povinen zvážit, zda žák či jakákoliv osoba, která s ním žije ve společné domácnosti, není osobou s rizikovými faktory a podepsat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Formulář – zsocov.cz; skolaonline.cz; vestibul školy
  • Žák přichází v roušce ke škole na předem stanovený časový termín (škola vypracuje časový rozvrh příchodů i odchodů jednotlivých skupin žáků, aby nedocházelo ke shromažďování dětí před školou), kde si jej vyzvedne vyučující a odvede do školy.
  • Konzultace budou organizovány ve skupinách do 15 žáků.
  • Žák je povinen dodržovat stanovená hygienická pravidla (2 vlastní roušky + sáček na jejich uložení, časté mytí rukou, použití desinfekce, udržování rozestupu 1,5 m).
  • Pokud žák vykazuje příznaky onemocnění COVID – 19, nesmí do školy vstoupit.

Vydávání vysvědčení bude organizováno pro všechny žáky v pátek 26. 6. 2020. Ve dnech 29 – 30. 6. 2020 bude vyhlášeno volno ředitele školy.

Ředitelství školy

čtvrtek, 21 květen 2020 18:30

Informace ze ŠJ - pro cizí strávníky

V měsíci květnu a červnu se již nebude vařit pro cizí strávníky.

Strávníci si musí v průběhu měsíce června vyzvednout přeplatky za odhlášenou stravu, nejpozději do 19. 6. pouze u okna kanceláře školní jídelny (není možný vstup do budovy školy)  v době od 1100 – 1230 h.

Možnost předchozí domluvy na tel. čísle 518 398 710.

Základní informace naleznete zde.

Strana 1 z 17