čtvrtek, 28 květen 2020 13:24

Informace pro zákonné zástupce žáků 2. stupně k organizaci konzultací od 8. 6. 2020

Od 8. 6. 2020 bude umožněna žákům 2. stupně účast na občasných aktivitách ve škole. Účast žáka na aktivitách je dobrovolná, rozhoduje o ní zákonný zástupce žáka. Svůj zájem o účast potvrďte třídnímu učiteli do pondělí 1. 6. 2020  prostřednictvím Školy online, emailem případně telefonicky, SMS (i v případě, že dítě nepřihlásíte).

Prvořadá zůstává i nadále distanční výuka (z domu). Všichni žáci pokračují ve vzdělávání z domova dle pokynů vyučujících jako doposud. Ve škole tedy budou probíhat pouze konzultace, třídnické hodiny a organizační aktivity.

Rozsah aktivit bude upřesněn dle počtu přihlášených žáků. Těmto žákům budou zaslány bližší informace do 4. 6. 2020.

Školních vzdělávacích aktivit se mohou účastnit žáci, kteří splňují podmínky a dodržují doporučení vycházející z dokumentu MŠMT o ochraně zdraví a provozu ZŠ v období do konce školního roku 2019/2020:

• Před zahájením docházky je zákonný zástupce žáka povinen zvážit, zda žák či jakákoliv osoba, která s ním žije ve společné domácnosti, není osobou s rizikovými faktory a podepsat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Formulář – zsocov.cz; skolaonline.cz; vestibul školy
  • Žák přichází v roušce ke škole na předem stanovený časový termín (škola vypracuje časový rozvrh příchodů i odchodů jednotlivých skupin žáků, aby nedocházelo ke shromažďování dětí před školou), kde si jej vyzvedne vyučující a odvede do školy.
  • Konzultace budou organizovány ve skupinách do 15 žáků.
  • Žák je povinen dodržovat stanovená hygienická pravidla (2 vlastní roušky + sáček na jejich uložení, časté mytí rukou, použití desinfekce, udržování rozestupu 1,5 m).
  • Pokud žák vykazuje příznaky onemocnění COVID – 19, nesmí do školy vstoupit.

Vydávání vysvědčení bude organizováno pro všechny žáky v pátek 26. 6. 2020. Ve dnech 29 – 30. 6. 2020 bude vyhlášeno volno ředitele školy.

Ředitelství školy

Přečteno 2497 krát Naposledy změněno středa, 10 červen 2020 15:32