Marie Růžicová

Od 8. 6. 2020 bude umožněna žákům 2. stupně účast na občasných aktivitách ve škole. Účast žáka na aktivitách je dobrovolná, rozhoduje o ní zákonný zástupce žáka. Svůj zájem o účast potvrďte třídnímu učiteli do pondělí 1. 6. 2020  prostřednictvím Školy online, emailem případně telefonicky, SMS (i v případě, že dítě nepřihlásíte).

Prvořadá zůstává i nadále distanční výuka (z domu). Všichni žáci pokračují ve vzdělávání z domova dle pokynů vyučujících jako doposud. Ve škole tedy budou probíhat pouze konzultace, třídnické hodiny a organizační aktivity.

Rozsah aktivit bude upřesněn dle počtu přihlášených žáků. Těmto žákům budou zaslány bližší informace do 4. 6. 2020.

Školních vzdělávacích aktivit se mohou účastnit žáci, kteří splňují podmínky a dodržují doporučení vycházející z dokumentu MŠMT o ochraně zdraví a provozu ZŠ v období do konce školního roku 2019/2020:

• Před zahájením docházky je zákonný zástupce žáka povinen zvážit, zda žák či jakákoliv osoba, která s ním žije ve společné domácnosti, není osobou s rizikovými faktory a podepsat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Formulář – zsocov.cz; skolaonline.cz; vestibul školy
  • Žák přichází v roušce ke škole na předem stanovený časový termín (škola vypracuje časový rozvrh příchodů i odchodů jednotlivých skupin žáků, aby nedocházelo ke shromažďování dětí před školou), kde si jej vyzvedne vyučující a odvede do školy.
  • Konzultace budou organizovány ve skupinách do 15 žáků.
  • Žák je povinen dodržovat stanovená hygienická pravidla (2 vlastní roušky + sáček na jejich uložení, časté mytí rukou, použití desinfekce, udržování rozestupu 1,5 m).
  • Pokud žák vykazuje příznaky onemocnění COVID – 19, nesmí do školy vstoupit.

Vydávání vysvědčení bude organizováno pro všechny žáky v pátek 26. 6. 2020. Ve dnech 29 – 30. 6. 2020 bude vyhlášeno volno ředitele školy.

Ředitelství školy

čtvrtek, 21 květen 2020 18:30

Informace ze ŠJ - pro cizí strávníky

V měsíci květnu a červnu se již nebude vařit pro cizí strávníky.

Strávníci si musí v průběhu měsíce června vyzvednout přeplatky za odhlášenou stravu, nejpozději do 19. 6. pouze u okna kanceláře školní jídelny (není možný vstup do budovy školy)  v době od 1100 – 1230 h.

Možnost předchozí domluvy na tel. čísle 518 398 710.

úterý, 12 květen 2020 09:11

Informace pro žáky a rodiče

Původně plánované volno ředitele školy (14.5.2020) je z důvodu karantény zrušeno, výuka probíhá v nastaveném režimu.

Základní informace naleznete zde.

První zprávy k uvolňování epidemiologických opatření ve školách

čtvrtek, 30 duben 2020 19:12

Žáci přijatí do prvních tříd

Seznam přijatých žáků naleznete zde

VYHLÁŠKA ze dne 27. dubna 2020 o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020

středa, 01 duben 2020 19:48

Platby za družinu a stravné

Prosíme rodiče, aby pozastavili platby za školní družinu a stravné (obědy, svačinky). V případě, že již máte poplatky uhrazeny, budou vráceny obvyklým způsobem v měsíci červnu.

úterý, 24 březen 2020 22:12

Nabídka školního psychologa

pondělí, 16 březen 2020 07:50

Žákovská knížka

Vážení rodiče, při problémech v informačním systému školy se na mě můžete obrátit, využijte buď komunikaci přes informační systém nebo mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Bohužel, školní mail bude chvilku nepřístupný.

Děkuji za pochopení, Růžicová Marie

Strana 1 z 16