logoocov

 

Základní škola Očovská, Hodonín

úterý, 26 leden 2021 17:19

Informace pro rodiče dětí, kteří se stravují ve školní jídelně

Napsal(a)

Prosíme rodiče dětí, kteří se stravují ve školní jídelně, aby si zkontrolovali zůstatky kreditu na stravném (výši kreditu vidíte po přihlášení do systému ŠJ na internetových stránkách školy www.zsocov.cz, zavolat si můžete pro informaci i přímo do ŠJ na č. 518398710). V případě, že máte vysoký zůstatek, bylo by dobré pozastavit platbu stravného, aby nedocházelo ke zbytečně vysokým přeplatkům, které se budou vracet na účty plátců v červnu 2021.

Přečteno 245 krát Naposledy změněno úterý, 26 leden 2021 17:23
Více z této kategorie: « Informace pro cizí strávníky
© 2017 ZŠ Očovská Hodonín. All Rights Reserved. Designed By www.wiit.cz Jaromír Kalábek