logoocov

 

Základní škola Očovská, Hodonín

pátek, 23 duben 2021 06:36

Informace k 22. 4. 2021

Vážení rodiče, máme za sebou 2. testování druhé skupiny tříd ve škole. Opět to dopadlo dobře. Všichni žáci i pedagogičtí pracovníci jsou negativní. Žáci testování zvládali perfektně. Máme ve škole nastaveno adaptační období. Je potřeba, abychom si na docházku zase zvykli. Příští týden nastoupí opět třídy v první skupině. Opět se budeme testovat v pondělí a ve čtvrtek. Podle toho, jak děti pobyt ve škole zvládají si myslím, že rodiče, kteří nechali své dítě doma, by mohli ještě zvážit, zda pozitiva pobytu dětí ve škole nepřesahují negativa (testování a roušky).  V podstatě adaptační období posunete dál a ostatní děti už budou nějakou dobu chodit do školy. Rotační výuka bude zřejmě pokračovat ještě nějakou dobu. Podle epidemické situace se zřejmě vrátí nejdříve do škol v rotační výuce 2. stupeň a uvidíme, zda nastane situace ještě letos, kdy by chodily děti do školy bez omezení.

Škola také zabezpečuje výuku pro rodiny, kde jsou rodiče zaměstnáni v kritické infrastruktuře. Pokud máte potřebu ještě dítě přihlásit a splňujete podmínky, kontaktujte třídního učitele nebo přímo mě.

Stravování a ŠD funguje beze změn. Žáci, kteří přecházejí na distanční výuku, budou ze stravování automaticky odhlášeni, žáci kteří jdou do školy, přihlášeni. Pokud dítě do školy nepůjde je nutno stravu odhlásit!!!

S pozdravem  Martin Čechovský

Přečteno 389 krát Naposledy změněno úterý, 04 květen 2021 09:37
© 2017 ZŠ Očovská Hodonín. All Rights Reserved. Designed By www.wiit.cz Jaromír Kalábek