logoocov

 

Základní škola Očovská, Hodonín

sobota, 27 únor 2021 14:39

Informace pro zákonné zástupce - výuka od 1. 3. 2021

Vážení rodiče, jistě mnozí z Vás zaregistrovali, že od 1. března vláda přijala nová opatření, která se bezprostředně dotýkají také školství. Do odvolání se ruší prezenční výuka 1. a 2. tříd a přechází na výuku distanční. Má být umožněna výuka pro děti rodičů, kteří jsou zaměstnáni na nepostradatelných pozicích ve zdravotnictví a v IZS. Touto školou, která tuto výuku zabezpečuje, je zřejmě i nadále ZŠ Vančurova. V naší škole tedy prezenční výuka není možná. Podrobné instrukce z ministerstva školství jsme zatím neobdrželi. Proto zatím přijímáme následující opatření:

- pro celou školu bude od 1. 3. 2021 organizována výuka distančním způsobem

- žáky 1. a 2. ročníků hromadně odhlásíme ze stravování

- pro všechny ročníky zatím organizujeme odběr obědů výdajovým místem. Pro žáky 1. - 2. ročníků je nutno v pondělí k odběru stravu telefonicky přihlásit v době 7.00 - 14.00 (518 398 710); tři pracovní dny předem lze také přes internet. 

Jakmile obdržíme informace z MŠMT, neprodleně Vás budeme informovat. Sledujte prosím tedy Školu online a webové stránky školy.

Mgr. Martin Čechovský

Přečteno 987 krát Naposledy změněno čtvrtek, 11 březen 2021 13:05
Více z této kategorie: « Londýn Organizace výdeje stravy »
© 2017 ZŠ Očovská Hodonín. All Rights Reserved. Designed By www.wiit.cz Jaromír Kalábek