logoocov

 

Základní škola Očovská, Hodonín

čtvrtek, 27 únor 2020 16:39

Rekonstrukce ulice Očovská

Vážení rodiče,

2. března 2020 bude zahájena oprava ulice Očovská a hlavního vchodu do budovy školy. Termín dokončení je stanoven na 31. 8. 2020. Od března do června bude tedy hlavní vchod používán v mimořádném režimu dle postupu prací. Firma, která rekonstrukci provádí, vyznačí přístupové cesty k hlavnímu vchodu. Přibližně v měsíci květnu bude hlavní vchod dočasně mimo provoz a pro vstup do budovy se budou používat jiné vchody. O této změně budete včas informováni. Těm rodičům, kteří vozí děti do školy autem, doporučujeme, aby využili k výstupu z auta klidnou zónu za KD Družba, případně ulici Husovu (ale i zde bude časem průjezd nemožný). Děti budou ve škole řádně poučeny, poučte prosím také děti doma. Platí přísný zákaz vstupu na staveniště!

Ředitelství školy

Přečteno 567 krát Naposledy změněno čtvrtek, 27 únor 2020 16:41
© 2017 ZŠ Očovská Hodonín. All Rights Reserved. Designed By www.wiit.cz Jaromír Kalábek