neděle, 10 listopad 2019 18:06

Barevná trafostanice zdobí Hodonín

V průběhu měsíce září se žáci naší školy zúčastnili projektu firmy E. ON Smart city. Jednalo se o pomalování budovy trafostanice fasádními barvami. Doposud nenápadná trafostanice se proměnila na budovu, kterou chválí a obdivuje každý kolemjdoucí. Na projektu pracovalo 13 žákyň základní školy pod vedením p. učitelky Mgr. et Bc. Adely Krůželové.

Žákyně pracovaly nejen v rámci vyučování, ale taky ve svém volném čase s velkým nadšením. Práci doprovázely i nepříjemné vlivy počasí jako déšť a netypicky nízké teploty na tuto roční dobu. Vše se nakonec zvládlo a dovedlo do úspěšného konce.

Velké poděkování patří žákyním 7. ročníku – Anně Hřibové, Zuzaně Marhefkové, Kláře Němcové, Elen Križanové, Natálii Matuškové, Barboře Pazderské, Elišce Veselé, Emě Pláškové, Kristýně Pešákové, Lucii Koutné, Veronice Gajdošové a žákyním 9. ročníku – Jitce Trávníčkové a Kristýně Žádníkové.

Velké poděkování patří taky mamince Aničky Hřibové, která nám nosila vodu na mytí štětců a teplý čaj na zahřátí.

Mgr. et Bc. Adela Krůželová

trafo 01