logoocov

 

Základní škola Očovská, Hodonín

středa, 18 září 2019 06:12

Dotazník pro rodiče - informace

Vážení rodiče,

ZŠ potřebuje mít Vaše aktuální údaje, které ze zákona a na základě Vašeho souhlasu škola vede. Proto prostřednictvím žákovské knížky budete vyzváni ke zpětné vazbě, zda došlo u Vás ke změně. Pokud ano, můžete využít formulář, který je umístěn na www.zsocov.cz v jednotlivých třídách. Pro zpětné zaslání lze zvolit datovou schránku nebo skolaonline.cz (online verze). Toto zaslání upřednostňujeme z důvodu ochrany osobních údajů. Můžete také zvolit zaslání poštou, osobně či v zalepené obálce prostřednictvím Vašeho dítěte (verze pro tisk).

Ředitelství školy

 

Přečteno 2928 krát Naposledy změněno čtvrtek, 19 září 2019 07:09
© 2017 ZŠ Očovská Hodonín. All Rights Reserved. Designed By www.wiit.cz Jaromír Kalábek