pondělí, 13 květen 2019 21:14

DigiDěti - co na to rodiče

Dne 6.5.2019 proběhla v prostorách jídelny ZŠ Očovská přednáška pro rodiče „DigiDěti“.

Tématem přednášky byly sociální sítě, online bezpečnost, skrytá reklama, praktické rady a přístupy, které mohou zjednodušit komunikaci mezi rodiči a dětmi.

Přednáška, kterou vedly lektorky z brněnské společnosti Replug me – Radka Kůřilová (školní psycholožka) a Markéta Homolková (psycholožka se zaměřením na prevenci závislostí u dětí a dospívajících), rodiče velmi zaujala. Ještě po skončení vymezeného času zůstávali a pokládali lektorkám plno otázek.

Pokud bude ze strany rodičů zájem, můžeme domluvit také přednášku pro děti, popřípadě pokračování přednášky pro rodiče, tentokrát se zaměřením na hraní počítačových her.

Ohlasy rodičů

Přečteno 518 krát Naposledy změněno pondělí, 13 květen 2019 21:19