logoocov

 

Základní škola Očovská, Hodonín

pátek, 15 prosinec 2017 10:16

Koledování dětí v S-centru

Koledování dětí v S-centru

Děti dárky rády přijímají, ale ještě raději dárky rozdávají.

Proto se žáci 3. tříd ZŠ Očovská rozhodli 12. prosince udělat radost našim starším spoluobčanům  v S-centru Na Pískách. Děti si připravily za doprovodu houslí několik známých i méně známých koled, přednesly básně a předaly seniorům vlastnoručně vyrobená přáníčka. Nakonec všechny potěšila diskotéka, kterou pro děti připravily pečovatelky S-centra. Všichni účastníci odcházeli s příjemnou vánoční náladou a těší se na další společná setkání.

Mgr. Věra Janečková

fotky S CENTRUM

fOTOGRAFIE 3

fOTOGRAFIE s CENTRUM 2

Přečteno 2647 krát Naposledy změněno čtvrtek, 18 leden 2018 06:59
© 2017 ZŠ Očovská Hodonín. All Rights Reserved. Designed By www.wiit.cz Jaromír Kalábek