logoocov

 

Základní škola Očovská, Hodonín

neděle, 09 prosinec 2018 21:07

Slavnostní předání Slabikáře

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ SLABIKÁŘE ANEB POHÁDKOVÝ DEN

Dne 7. 12. 2018 proběhlo v prvních třídách naší školy Slavnostní předání slabikářů. Naši prvňáčci se stali udatnými princi a krásnými princeznami, kteří museli splnit 5 úkolů zaměřených na získané znalosti z jazyka českého. Za tyto úkoly získali klíče od truhlice a kouzelné heslo, kterým zahnali zlého draka. Po vyslovení kouzelného hesla byl drak poražen a král naší školy (náš pán ředitel) všem dětem mile rád předal vytouženou odměnu – první SLABIKÁŘ.

 slabikar 1slabikar 2 slabikar 3

 

 

 

 

 

 

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.

Přečteno 3751 krát Naposledy změněno neděle, 09 prosinec 2018 21:33
© 2017 ZŠ Očovská Hodonín. All Rights Reserved. Designed By www.wiit.cz Jaromír Kalábek