pondělí, 19 únor 2018 06:51

V tomto školním roce se v rámci výuky AJ v naší škole uskuteční pro žáky devátých ročníků PROJEKTOVÉ DNY - WORKSHOPS.

Tyto projektové dny budou probíhat pod vedením zkušených zahraničních lektorů z Jazykové školy MORAVIA s. r. o., Hodonín.

Žáci budou rozděleni do pracovních skupin a společně s lektory se budou zabývat zajímavými tématy.

1. projektový den - 23.10. 2017, téma - anglicky mluvící země, cestování, angličtina jako světový jazyk

2. projektový den - 20.11. 2017, téma - sport, kultura, volný čas

3. projektový den - 18. 12. 2017, téma - Vánoce, tradice a zvyky, jídlo

4. projektový den - 26. 2. 2018, téma - školství, školský systém, rozdíly mezi školskými systémy

5. projektový den - 26. 3. 2018, téma - Velikonoce, tradice a zvyky, jídlo

6. projektový den - 23. 4. 2018, téma - plány do budoucna, budoucí pracovní kariéra a zaměstnání

Těšíme se na společnou práci a zábavu.

Irena Macáková.

pátek, 15 prosinec 2017 10:16

Koledování dětí v S-centru

Děti dárky rády přijímají, ale ještě raději dárky rozdávají.

Proto se žáci 3. tříd ZŠ Očovská rozhodli 12. prosince udělat radost našim starším spoluobčanům  v S-centru Na Pískách. Děti si připravily za doprovodu houslí několik známých i méně známých koled, přednesly básně a předaly seniorům vlastnoručně vyrobená přáníčka. Nakonec všechny potěšila diskotéka, kterou pro děti připravily pečovatelky S-centra. Všichni účastníci odcházeli s příjemnou vánoční náladou a těší se na další společná setkání.

Mgr. Věra Janečková

fotky S CENTRUM