úterý, 11 září 2018 19:15

Předpokládané termíny sběru papíru: 2. 10. 2018; 4. 12. 2018; 5. 3. 2019; 28. 5. 2019

pátek, 01 červen 2018 19:00
čtvrtek, 24 květen 2018 19:16

Školní akademie 2018

Již tradičně se každý druhý rok koná školní akademie. Rok 2018 je výjimečný tím, že se pojí s 25. výročí založení ZŠ Očovská. Dcera nám celý program, se vší vážností, tajila, i když jsme vyzvídali, jak jen to šlo. S napětím jsme očekávali, jak celá výjimečná akce bude probíhat. Na úvod nás pobavili mladí moderátoři, kteří působili s lehkostí, vtipem a profesionalitou. A pak začal dlouho očekávaný program. Žáčci 1. stupně s tanečními vystoupeními, recitací básniček a zpěvem byli úžasní. Odvážní žáci 5. třídy předvedli akční parkour. Deváťáci se se svým dojemným vystoupením vrátili v čase do druhé třídy. Step, kankán, country tanec a mnoho dalších vystoupení byly opravdu krásné a bylo vidět, že se žáci i jejich učitelé na akademii svědomitě připravovali. Radost dětí je nejhezčím dárkem pro všechny rodiče a na akademii bylo mnoho radosti. Děti se z celé akce radovaly, a když se k radosti dětí přidal šťastný výraz jejich učitelů, byl to krásný dárek pro každého rodiče a nezapomenutelný zážitek pro všechny diváky. Akademie 2018 byla úžasná! Všem žáčkům, žákům, učitelům – všem, kteří se na realizaci akademie podíleli, děkujeme a přejeme mnoho dalších skvělých ročníků školní akademie ZŠ Očovská.

Rodiče žákyně 4. třídy

Vážený pane řediteli,

chtěla bych jménem svým i celé naší rodiny poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě včerejší školní akademie. Moc se nám líbila, děti byly úžasné, vystoupení byla krásná a vtipná a viditelně za nimi stála velká práce. Přínosem pro nás bylo i to, že jste se pustili vcelku odvážnou cestou placeného vstupného. Akademii to velmi přidalo na důstojnosti.

Ještě jednou všichni moc děkujeme Vám, učitelům i dětem za krásně prožitý včerejší podvečer.

Zdraví

Dagmar Žižlavská s rodinou

Dobrý den, bydlím v Brně, ale dnes jsem byl v Hodoníně a zúčastnil se Vaší akademie, protože jsem chtěl vidět svoji neteř. Kromě ní mě zaujalo vystoupení účinkujících ve scénce “V Parlamentu”. Jejich výkon hodnotím vzhledem k jejich věku jako velmi povedený.

S pozdravem Radek Veselý

Vážený pane řediteli,

dovolte, abych Vám poděkovala za nádherný kulturní zážitek ze školní akademie. Vystoupení vašich žáků byla okouzlující a musela pozitivně naladit každého diváka. Obdivuji práci všech učitelů, kteří investovali svůj čas a energii na nacvičení jednotlivých vystoupení a přeji vám všem hodně zdaru do další práce.

S úctou Radana Stahalová

Děkujeme za slova uznání, rádi je přetlumočíme všem, kteří se této akce zúčastnili.

čtvrtek, 05 duben 2018 14:54

Zveme Vás na seminář

pátek, 15 prosinec 2017 10:16

Koledování dětí v S-centru

Děti dárky rády přijímají, ale ještě raději dárky rozdávají.

Proto se žáci 3. tříd ZŠ Očovská rozhodli 12. prosince udělat radost našim starším spoluobčanům  v S-centru Na Pískách. Děti si připravily za doprovodu houslí několik známých i méně známých koled, přednesly básně a předaly seniorům vlastnoručně vyrobená přáníčka. Nakonec všechny potěšila diskotéka, kterou pro děti připravily pečovatelky S-centra. Všichni účastníci odcházeli s příjemnou vánoční náladou a těší se na další společná setkání.

Mgr. Věra Janečková

fotky S CENTRUM